ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Чому перероджується Скрудж? (за Ч. Діккенсом «Різдвяна пісня у прозі»)

Переродження Скруджа відбувається під час Різдва, а це період Добра і Ра­дості. «Принцип Добра завжди перемагає, незважаючи на щонайневдячніші обставини і тяжкі перепони», — так писав Діккенс про ці дні.

Подорожуючи з духами Минулого, Теперішнього і Майбутнього, Скрудж починає розуміти, як багато він втратив у житті, і головне — перестав дивитися на світ як дитина, перестав радіти і перестав давати радість іншим. Час невблаганно іде, при­ходить смерть. Як про нього згадають люди? Тільки назвуть «старим скнарою».

І Скрудж починає розуміти, що гроші — це не головне в житті. «Звичайно, добре слово, привітний усміх грошей не коштує; але часом добре слово — дорожче нам від великих коштів», — так думає тепер Скрудж. Тобто він починає бачити у своїх ближніх, — навіть у тих, хто не має ні грошей, ні долі, — таких самих людей, як він сам. І дивна річ — він став почуватися щасливим: «Я почуваю себе легким, як пушинка; щасливим, як ангел, веселим, як школяр; у мене голова крутиться, як у п’яного... Ой, який же я щасливий!»

Скрудж зрозумів нарешті, що щастя в тому, щоб приносити добро людям. Ось чому він перероджується.

І далі у Діккенса все відбувається, як у казці: «Скрудж став таким добрим другом, добрим господарем і доброю людиною, що навряд чи й був другий та­кий у доброму старому Лондоні або в якому іншому доброму місті в доброму старому світі».Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 757 | Теги: Чому, Скрудж, пісня, перероджується, Діккенсом, прозі, Різдвяна | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz