ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Чому Том СойЕр не сприймає світу дорослих?

Герой роману Марка Твена відрізняється від «шляхетних» дорослих своєю безпосередністю, сміливістю, відвертістю. Він прагне до вільного життя, вига­дує ігри, в яких стає розбійником або войовничим вождем. Все це разом з Ге- ком, своїм вірним другом, якого всі дорослі називали гультяєм, бешкетником і з яким забороняли спілкуватися. Але Том зумів відкрити в хлопцеві ті риси, які дорослі не помічали, те, ш;о було привабливим і чистим.

Разом з «поганим хлопцем» Геком Том рятує від смертної кари невинного Поттера в той час, коли чемні дорослі бояться справжнього злочинця Джо, який вештається на свободі.

Дорослі постійно протиставляють вихованого Сіда Тому. Але хіба зумів би Сід витерпіти покарання за Беккі? Або бути таким хоробрим у печері? Звісно, ні. Ці дорослі мріяли тільки про гроші. їх повага до людини була виміряна вагою гаманця. Як були схвильовані дорослі, коли несподівано Том і Гек знайш­ли скарб: всі кинулися теж шукати золото.

Правда, Том і Гек теж спочатку мріяли про золото та інші коштовності. Але коли скарб був у них в руках, хлопчики зрозуміли, ш;о гроші їм зовсім не потрібні, їм, мрійникам, було потрібне героїчне життя, пригоди. Тому улюблений герой Тома — не мільйонер, як у дорослих, а Робін Гуд з легенди, захисник простого народу. «Він був кранщй за всіх, тепер таких людей вже нема», — каже Том.

Ось чому Том Сойєр не сприймає світу дорослих.

 Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 776 | Теги: сприймає, Чому, світу, дорослих?, Сойер, Том | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz