ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Я - володар чарівної крамниці (мої враження від оповідання Г. Веллса <сЧарівна крамниця»)

Янеможу вам дати точну адресу крамниці, де я працюю. У податковій інспекцщ у довідковому бюро вам теж нічого не скажуть. Більш того, я знаю людей, які ніколи — розумієте, ні-ко-ли! — до нас так і не змогли потрапити. Учора бачили двері, вітрину, але все справи, справи, відкладали на потім — і ось... Навіть ні замка на дверях, ні напису «Зачинено» — просто нічого. Як і не було. Я забув ще попередити: банківського рахунка в нас теж немає, бо немає юридичної адреси. І замовити товари не можна: багато хто з відвідувачів і сам не знає, що йому у той час буде потрібно. Натомість наші товари зберігають свої властивості дуже довго, якщо не псувати їх необережним словом або недовірою.

Так, наприклад, один дідусь, що мав у дитинстві розмовляючих олов’яних солдатиків (знак якості нашої фірми), випадково знайшовши їх у шухляді ста­рої шафи і подарувавши онукові, почув, що вони виконують його накази. Після того ж самого чарівного слова, що й раніше! Правда, за появи дорослих солдати­ки поводили себе як звичайнісінькі іграшки, але хлопець розповідав про штурм фортеці, роль якої виконувала бабусина скриня, як справжній генерал.

Справа в тому, до чиїх рук потрапить товар. Ось, наприклад, чарівні різноко­льорові кульки. Ви що, гадаєте, ми тримаємо їх у крамниці або привозимо кож­ного понеділка зі складу? Ні, кожен із працюючих у нашій крамниці може вилу­чати їх просто з повітря. Вам який колір подобається? Але, гоп! Дарую. Ні-ні, які гроші, я ж сказав — дарую... Не тримати ж мені його у роті під час розмови. І оцей, за вухом, теж заважає. Беріть! Комусь подаруєте для доброго настрою. Не зумієте з-за вуха, дістанете просто з кишені. Головне — посміхнутися.

А ось шухляда, в якій все зникає: зошити з помилками, листи з невикона­ними обіцянками, мої цигарки. Це, мабуть, моя жінка накоїла, бо в неї така ж сама, для шпильок та ґудзиків, так там все на місці. А син і без всякої чарівної шухляди олівці кожного дня губить...

Вибачте, я зайду до маркету, куплю молока. У куточку, де з’являються вимріяні тварини, треба завжди мисочку із свіжим молоком ставити. Я вже помітив, що мріють частіше про собак або кошенят.

Ні, молоко не чарівне, треба тільки справжнє, а то звикнуть до чарівного, що потім новий хазяїн робитиме? А тим, хто спробує — від скупості — нама­лювати миску з молоком чи підсунути порожню, умовляючи звірятко поїсти, я наш товар не відпущу. Така інструкція є.

Який товар найцікавіший? Мабуть, чарівне люстерко. Показує, який ти насправді. Ні, поки ще ніхто не наважився взяти додому — не дуже зручно.

Що там за стілець у кутку? Це машина часу. Трохи оббивка потерлась, бо дітлахи, підлітаючи у майбутнє, включають повну швидкість. Чи користував­ся нею я сам? Так, з’їздив у минуле — вибачитися перед бабусею, що приділяв їй мало часу, поспішаючи на стадіон...

Сфотографуватися до газети? Ні, не можна. Розумієте, все одно буде засвіче­на плівка. Самі здогадайтеся, чому...

Вибачте, ось іде мій добрий знайомий. Він прибігав сюди ще хлопчиськом. Потім приводив дружину, дочку. Зараз іде з онукою. Він і сам може творити чудеса, і я із задоволенням взяв би його у компаньйони...

Вам — сюди, двом покупцям залишатися не можна. Ось вам чарівна авторуч­ка — пише чудові інтерв’ю, не перекручує фактів і зовсім не робить помилок...Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 880 | Теги: Оповідання, крамниці, чарівної, Веллса, Володар, Враження, КРАМНИЦЯ, сЧарівна | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz