ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Як стати справжнім капітаном? (за твором Ж. Берна ««П’ятнадцятирічний капітан»)

У своїх творах Жуль Берн показує нам стійких, хоробрих та шляхетних героїв. Серед них були капітани Немо і Грант, а в творі «П’ятнадцятирічний капітан» — Халл та юний Дік Сенд.

Дік Сенд був сиротою, але йому в житті зустрілися добрі люди, які допомог­ли хлопчику не тільки вижити, але й обрати вірний шлях у житті. А мріяв Дік про море, тільки про море. Тому не цурався ніякої роботи на кораблі. Безумовно, не тільки працелюбність була притаманна Дікові. Хлопець був ро­зумний: у чотири роки вмів читати, рахувати, писати, а на шхуні «Пілігрім», де він був юнгою, зарекомендував себе вправним, витривалим матросом, стри­маним і відповідальним. Ось чому капітан Халл, коли вирушив полювати на кита, доручив корабель Діку.

Сталося неш;астя: капітан разом з моряками загинув. Дік взяв усю відпові­дальність за життя команди й пасажирів на себе. Йому довелося пережити дуже багато пригод, але він мало думав про себе, вболіваючи за долю місіс Уелдон, маленького Джека та інших друзів.

Дік виявився кмітливим, мужнім, добрим, справедливим. Поруч з ним на­віть дорослі почувалися впевненіше. Про нього можна сказати, ш;о він став капітаном своєї долі, справжнім капітаном.

Що ж йому стало у пригоді? Знання, досвід, любов до професії і людей, розум, стійкість, витривалість, чесність. Можна було б назвати ш;е багато рис, але на перше місце, безумовно, слід поставити велику відповідальність не тіль­ки за себе, але й за інших.

Справжній капітан відповідає за все!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 731 | Теги: Берна, твором, стати, капітаном, справжнім, П’ятнадцятирічний, Капітан | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz