ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Яке місце посідає прекрасне у моєму житті (твір-роздум)

Краса! Без цього людині було б тяжко жити. «А з чого саме складається краса?» — запитуєте ви себе. Природа, яка навколо нас, яка допомагає відчути себе наодинці, є красою. Відчути смак живої природи. Випити з річки живлю- чої води. Покуштувати розмаїття ягід, яке дарує нам природа. Мені подобаєть­ся доглядати за квітами. Догляд за ними поліпшує мені настрій.

Красою є також музика, яка може когось заспокоїти, когось збентежити. Коли чуєш яку-небудь музику, завжди з’являється якийсь образ, пов’язаний із цією мелодією. Людей багато, і тому у всіх різні уподобання в музиці. Пашим бабусям та дідусям подобається ніжна, повільна, м’яка музика, бо вона нага­дує їм молодість. Під музику, яка нагадує війну, вони плачуть. Коли ми гуля­ємо в лісі, ми можемо насолоджуватись мелодійним співом птахів.

Красою ми називаємо також живопис. Якщо ми потрапляємо до художнього музею, особливо до картинної галереї, то можемо побачити, як чітко художник передає настрій і внутрішній світ людини. Пе кожна людина має такий талант.

Всю цю красу нашого життя я все ж таки ставлю на друге місце, тому що на першому місці для мене завжди буде духовна краса людини. Така краса прита­манна моїй родині і близьким мені людям.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 853 | Теги: житті, прекрасне, місце, (твір-роздум), Яке, посідає, моєму | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz