ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Яким я уявляю Грицька з оповідання Б. Грінченка ссГрицько»

Б. Грінченко написав багато творів для дітей і про дітей. В оповіданні «Гри- цько» теж розповідається про дітей, їхні вчинки, взаємини, поведінку за пев­них обставин. Головні герої твору — Семен та Грицько.

Мені більше сподобався Грицько, тому я спробую його описати. На вигляд йому було років дванадцять. За характером говіркий, веселий, любив порегота- тися. Виріс Грицько не в убогій сім’ї, нестатків не знав. Тому Грицько не розу­мів, чому їхні сусіди — тітка Мотря та її син Семен — такі злі. Батько пояс­нював Грицькові, ш;о сусіди тому такі, бо вбогі. Але хлопцеві чомусь здавалось, ш;о якш;о хто убогий, то добрий, а коли злий, то злий за характером.

Грицько ніколи не ладив із Семеном, тому і не грався з ним. Він просто був до нього байдужий. І коли Грицькові батько привіз бублика, якому він був такий радий, він не поділився із Семеном. Тому мені здалося, ш;о він скупий. Одного разу Грицько побачив, як Семен рве вишні у їхньому садку. Він не став із Семе­ном битись, сперечатися із Семеновою матір’ю, бо не любив заводитись і не був задиркуватий. Любив і вмів добре плавати, але Семена ніколи не запрошував на річку, бо той не вмів плавати. Я подумала, ш;о Грицько просто недолюблює Семена.

Але один випадок змінив мою думку про нього. Після сутички із Семеном за вишні Грицько пішов до річки. Він стояв над кручею, дивився на воду, тримаючи в одній руці бриль з вишнями, а в другій — бублика. А в цей час Семен хотів вирва­ти у нього бублик і промахнувся. Від злості Семен спробував ударити Грицька і з розгону шубовснув у річку. Хоч який був злий Грицько на сусідського хлопця, але, не роздумуючи, кинувся просто в одязі рятувати його. Грицькові було важко плив­ти, бо Семен тягнув його від страху на дно річки. Але все ж таки він зібрав усі сили і доплив до берега. Грицько врятував Семена. Значить, мав добре, співчутливе серце. Яким він виявився хоробрим! Отже, виходить, ш;о я глибоко помилялась у ньому. І зовсім він не жадібний, бо коли Грицько опритомнів, то пошкодував, ш;о не віддав Семенові бублика. Він тепер зрозумів, чому такі сердиті сусіди.

я думаю, що з Грицька виросте хороша людина. Навіть дядько Тарас ска­зав, що з нього буде добрий козак, а Семенова мати поцілувала його тричі.

Мені сподобалось оповідання, бо воно вчить, якою треба бути людиною.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 799 | Теги: Грінченка, Оповідання, ссГрицько, уявляю, Грицька, Яким | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz