ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Картина «Сніданок» Катерини Білокур

Жанр картини К. Білокур «Сніданок» — натюрморт. За визначенням це живопио ний твір, на якому зображують неживі предмети, фрукти, квіти, дичину, рибу тощо.

На картині «Сніданок» ми і бачимо куточок стола, на якому розташувалась нехитра їжа: буханець житнього хліба з відрізаним окрайцем, миска з чище­ною вареною картоплею, тарілка з огірками та редискою. Розмальований кера­мічний глечик з традиційними квітами, поруч кухоль з ложкою. На другому плані — скляна банка з темно-червоними півоніями.

Все так просто і начебто безпосередньо. Але дивишся на картину і на серці тепліє. Відчуваєш себе як у бабусі в селі, коли прокинешся уранці, вийдеш в літню кухню, а там на столі — майже такий сніданок, що бабуся залишила, коли пішла виганяти корову.

І починаєш відчувати чудовий запашний дух свіжого хліба, який художни­ця розташувала на першому плані тому, мабуть, що хліб — найважливіша річ для селянина. І знаєш майже напевно, що глечик теплий, бо в ньому свіже ранкове молоко. А в кухлі, звичайно, мед...

Майстерність художниці полягає саме в тому, що вона в такі прості речі вдихнула стільки поезії, тепла і любові до рідного краю і до простого селянсь­кого життя, стільки поваги до великої праці хлібороба. Не можна не побачити ще й прагнення до краси, бо саме тому на столі майже поруч з хлібом стоять розкішні темноБеру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 553 | Теги: Катерини, Сніданок, Білокур, картина | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz