ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Міф, ЯКИЙ мені сподобався

Я прочитав декілька давньогрецьких міфів. Найбільше мені сподобався «Нар­цис». Це історія прекрасного юнака, але пихатого і гордого, який нікого ніколи не любив, нехтував іншими. За це його покарала богиня краси і кохання Афродіта.

Як саме вона це зробила? Якось прийшов Нарцис до струмка і побачив у воді своє відбиття. Ось тут і наздогнала його кара Афродіти, яка примусила юнака закохатися в своє зображення.

Про все забув Нарцис: і про їжу, і про сон... Не відходить від струмка, не відволікаючись, милується таємничим юнаком. І нарешті Нарцис збагнув, ш;о у воді — він сам. «О горе! — подумав він. — Боюся, чи не себе самого покохав я! Адже ти — я сам! Я люблю самого себе. Я відчуваю, що небагато часу залишилося мені жити. Але я не боюся смерті; смерть принесе закінчення мукам кохання».

Вже сил не вистачає у Нарциса, а він все дивиться і дивиться у воду. Похи­лив голову на траву юнак і помер. Хотіли німфи поховати його, але не знай­шли тіла. А на тому місці, де схилився головою до трави юнак, виросла біла духмяна квітка — квітка смерті, яку назвали нарцис.

Який повчальний зміст цього міфа? Мабуть, давні греки хотіли, щоб люди були сповнені любові до оточуючих. Тому що надмірна любов до себе ні до чого гарного не призводить.

 Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 699 | Теги: мені, Міф, Який, сподобався | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz