ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

МІЙ улюблений автор детективів - Дік Френсис

Дік френсис — відомий англійський письменник. Він написав дуже багато детективних повістей, але мені найбільше подобається «Улюбленець». Голов­ний герой цього твору — Аллан Йорк. Аллан — хлопець, що працює жокеєм на іподромі. Він розслідує справу вбивства свого найпщрішого друга — майора Девідсона, теж жокея, в якого залишилася дружина з трьома дітьми.

Майор загинув за дуже цікавих обставин — на скачках. Він уже багато разів приходив до фінішу першим, оскільки його кінь. Адмірал, не залишав іншим змоги бути переможцями. Аллан Йорк через це завжди був лише другим. Того разу все починалось як завжди. Майор ще спочатку обігнав усіх суперників. Аллан йшов позаду нього. Раптом, коли Адмірал збирався пере­стрибнути наступний бар’єр, він наче наштовхнувся на невидиму перешкоду. Аллан, побачивши це, поскакав чимдуж, бо справа, робота — перш за все, і довелося мчати до фінішу, так і не дізнавшись, що скоїлось з другом.

Після скачок стало відомо, що Девідсон загинув. Йорка не залишало почут­тя, що це не був нещасний випадок: Адмірал був чудовим конем і не міг припус­титися подібної помилки. Йорк вирішив іти на місце події і там побачив те, що стало причиною загибелі його товариша — дріт.

Повернувшись додому, хлопець зателефонував до поліції. Поліція приїхала на іподром, але дроту там вже не було. Підозра упала на Аллана, та він почав власне розслідування. Допомагав йому в цій справі його кінь — Улюбленець.

Чому мені сподобався саме цей детектив? Тому, ш;о автор настільки захоп­лююче відтворив перебіг подій, ш;о від твору просто неможливо було відірва­тись. Дік Френсис — чудовий письменник: динамічно й цікаво він описує по­дії, правдиво і зворушливо передає почуття дружини Девідсона, коли замість звістки про перемогу чоловіка її повідомили про його загибель.

Головний герой — мужня і героїчна людина, адже він через біль і страж­дання йшов до поставленої мети, втішав бідолашну вдову та її дітей. Сміли­вість, винахідливість, хоробрість Аллана — якості, ш;о привели до перемоги, сподобались мені в цьому детективі найбільше.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 880 | Теги: автор, Френсис, детективів, Улюблений | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz