ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Моя улюблена книга про фантастичні пригоди

Ще в дитинстві я так визначала для себе, цікава та чи інша казка або фантастична повість, чи ні: я питала себе, хотіла б я там опинитись. З деяких казок і пригод я, звичайно, повиростала, про інші можу сказати, що погоди­лась би на дуже коротке відрядження.

Але до науково-дослідного інституту чародійства і чарівництва я завжди рада написати заяву, оформити документи і поїхати хоч старшим помічником молод­шого практиканта. Нехай мене поселять у хатину на курячих ногах до старої Наїни Київни Горинич. Я навіть згодна до того дивана з чарівною білою тезою не підходити, я розкладне ліжко привезу. А ось із славетним Котом із задоволен­ням побалакаю, може, допоможу йому вилікуватись від склерозу, і він згадає безліч казок різними мовами. Якщо пощастить — познайомлюсь із Щукою, не­хай вже дістане мені щось казкове...

Я обов’язково напрошусь чергувати на свята по інституту, щоб на власні очі побачити домових та лісовичків, роздивитися у віварії Змія Горинича.

Нехай я зовсім не вмію начаклувати бутербродів прямо з повітря і робити для себе технічних заступників — власних дублів (от би мені в реальному житті таке вміння!), нехай там практикантів примушують випускати стіннівки з віршами, нехай там понеділок починається в суботу, а я люблю поспати у вихідні...

Все одно — я завжди рада потрапити туди. До тих розумних і добрих, дотеп­них і веселих, дуже порядних людей — Лицарів її Величності Науки. Вони ніко­ли не дозволять собі придбати щось за рахунок чаклунства, не припишуть собі чиєсь відкриття, не допустять поруч із собою войовничого неуцтва та підлоти. У них відверті душі, ясні обличчя й чисті руки. А на вухах не росте вовна — вірний показник, що не зрадили Науці в ім’я різних привілей та нагород.

Я так хочу насмілитися підійти до У-Януса, що йде у сучасне не з минулого, а з майбутнього, і спитати: «Так що ж нас чекає? Що саме я можу, що треба мені для цього зробити?» Якщо я переплутаю його з А-Янусом, бо зовні вони схожі, як дві краплини води, — теж не біда. А-Янус — майже ідеал адмініст­ратора, з яким би я бажала працювати. Він не занурився у господарські проб­леми та інститутські свари, а продовжує рости як вчений.

Навіть шкода, що я не дуже розуміюсь на фізиці та не вмію складати про­грами для комп’ютера. Щоправда, непогано знаю казки, міфи та люблю фан­тазувати. Тож, як тільки з’явиться така можливість, майте мене, будь ласка, на увазі. Телефонуйте!

(Як ви здогадались, я хочу потрапити до науково-дослідного інституту чародійства і чарівництва з книги Аркадія та Бориса Стругацьких «Понеді­лок починається в суботу».)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 844 | Теги: Фантастичні, улюблена, пригоди, книга | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz