ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Молодий український селянин (твір-опис за картиною)

Картина «Молодий український селянин Кармалюк» виконана художником В. А. Тропініним в жанрі портрета.

Світло падає на обличчя і одяг селянина. Ми бачимо молодого чоловіка, не козака, а саме селянина, бо він з традиційною українською селянською зачіскою, традиційними вусами. Очі селянина карі, волосся русяве — все звичайне, типове.

Одягнений він у вишивану сорочку і свитку з простої, мабуть, домотканої матерії. Одяг традиційний, але дуже простий. Людина ця, здається, небагата.

Але головним у цьому портреті є, на мій погляд, не національний одяг і не традиційна зачіска. Ця людина, звичайна, як підкреслює художник, вирішує якусь складну життєву проблему. У виразі обличчя — нерішучість, замисле­ність, погляд спрямований усередину себе. Очі дивляться уважно, а, здається, не бачать нічого перед собою. Навіть рука піднята так, ніби він розмовляє. Але губи стиснуті, тобто розмовляє він сам із собою. Брови зведені якось страждаль­ницьки. Нелегку проблему вирішує цей чоловік.

Думаю, надавши такий вираз обличчю цього типового молодого селянина, художник, який сам у молодості був кріпаком, хотів нам розповісти про нелег­ке життя простих людей, про те, що під простою свиткою б’ється серце, яке може любити і страждати.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 759 | Теги: Український, (твір-опис, Молодий, селянин, картиною) | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz