ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Не позичай у сусіда розуму (роздум про зміст прислів’я)

Є таке прислів’я — «Людина вчиться на своїх помилках». Справді, це є так. Бо коли людина сама всього не побачить, сама не потрапить у скрутну ситуацію, вона ніколи не зробить правильних висновків для себе.

Доречним тут є вислів «Не позичай у сусіда розуму». Це означає, що треба жити своїм розумом, перевіряючи все на своєму досвіді. Є чимало тому життєвих та історичних прикладів. Ось один із них: колись Аристотель написав, що муха має вісім ніг. Це твердження у європейському науковому середовипц не піддава­лося сумніву аж до XIX сторіччя, хоча, здавалося б, чого простіше — зловити муху та полічити її ноги, щоб упевнитись, що їх усе-таки не вісім, а шість. Але це означало б посягнути на авторитет самого Аристотеля та зганьбитися перед колегами-вченими. Натомість один італійський натураліст, якому, мабуть, ніко­ли було читати Аристотеля, спіймав таки муху та полічив її кінцівки.

Це вчить нас не покладатися на думку та розум «сусіда». Бо коли самі не «порахуємо кінцівки», так ніколи і не дійдемо до істини.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 811 | Теги: позичай, Зміст, про, сусіда, розуму, прислів’я), (роздум | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz