ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Обітниці, які давали Вася і Соня на могилі Марусі (за повістю В. Г. Короленка ««Діти підземелля»)

Люди бувають різні, тому й поводяться по-різному, і вчинки в них різні. Одні добрі, лагідні, в них і вчинки добрі. Такі люди допомагають іншим. Якіцо в них є можливість, вони завжди подадуть бідному або допоможуть каліці чи старенькому. З таких виходять добрі друзі, на яких можна покластися, знаючи, іцо ця людина тобі допоможе, така людина ніколи не видасть тебе і не розповість твою таємницю.

Але є й такі люди, що ніколи не подадуть бідному, якщо навіть дуже бага­ті. Ці люди майже завжди стають черствими через збіднілість своєї душі. Усі ці люди готові на будь-що, коли їм щось потрібне. Вони дуже заздрісні, їм не можна довіряти свою таємницю — про неї знатимуть усі. Цим людям не можна довіряти ще й тому, що коли їм вигідно, вони можуть збрехати, готові промі­няти друга або рідну матір на будь-яку річ. Вони завжди дорікають тобі. Якщо посваритися з такою людиною, вона почне розповідати усім про тебе неправду або переказувати неприємні моменти з твого життя.

З такими злими і брехливими людьми краще не спілкуватися, бо сам ста­неш таким. Та, на щастя, добрих людей у нашому світі більше.

 Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 507 | Теги: Короленка, Обітниці, давали, Соня, Марусі, (За, повістю, Які, могилі, Вася | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz