ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Родина, сім’я (замітка в газету)

Родина і Батьківщина — найсвятіше у світі, що є у людини. Найбільше людина поважає батьків та Батьківщину. Багато українців віддали за неї на­віть життя. А якщо придивитися до цих двох слів: батьки і Батьківщина, то можна побачити в них багато спільного та рідного.

Шануй і поважай батьків! Адже вони над усе люблять тебе. Кожна мати готова зробити все, щоб її дитині гарно жилося. Навіть тоді, коли мати журить­ся, вона готова віддати тобі все. Підійди до неї та обійми її. Може, мати журить­ся тому, що ти вчинив щось погане? Виправись, допоможи матері, і її обличчя знову стане ніжним та лагідним. Допомагати батькам завжди треба. Навіть тоді, коли ти займаєшся найцікавішими для тебе справами. Зроби батькам приємне!

Деякі діти не поважають батьків. Коли батькам потрібна допомога, то на це не зважають і займаються своїми справами. Та мине час, і вони зрозуміють, як були не праві. Завжди шануй і поважай батьків!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 754 | Теги: газету), Родина, (замітка, Сім’я | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz