ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 25
Гостей: 25
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Що мені відомо про походження висловів ссахіллесова п’ята», «троянський кінь», «яблуко розбрату»?

1)     Вислів «ахіллесова п’ята» означає вразливе місце в людини.

Одним із головних героїв Троянської війни був юний Ахіллес. Він уславився своїми подвигами, хоробрістю, непереможністю. Коли він був зовсім маленьким, його мати, богиня Фетіда, скупала його у водах свяш;енної річки Стікс. Відтоді Ахіллес не боявся ні стріли, ні меча. Тіло його стало невразливим — крім п’ятки, за яку тримала Ахіллеса мати. Загинув герой від стріли, ш;о влучила йому в п’яту.

2)     Вислів «троянський кінь» означає підступну хитрість, облудливі дії.

За порадою Одіссея ахейці зробили великого дерев’яного коня. Всередині коня захо­валися добре озброєні воїни, а інші нібито повернулися додому. На березі лишився дере­в’яний кінь. Троянці, побачивши, ш;о греки зняли облоіу, завезли коня у Трою і почали святкувати перемоіу. Уночі, коли всі поснули, греки вийшли з коня, відчинили ворота, впустили своїх товаришів і стали вбивати троянців. Так було переможено Трою.

3)     Вислів «яблуко розбрату» означає причину суперечки, сварки.

Один із поширених давньогрецьких міфів про Еріду пов’язаний з яблуком розбрату, яке богиня кинула під час весілля Пелея і Фетіди. Напис «найпрек- раснішій» викликав суперечку між Афродітою, Афіною та Герою, які вважа­ли, ш;о яблуко повинно було б належати одній з них. Троянський царевич Нарис віддав яблуко Афродіті, ш;о призвело до Троянської війни.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 530 | Теги: мені, Походження, про, кінь, яблуко, відомо, ссахіллесова, висловів, троянський, П’ята | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz