ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Що розповіла мені Біблія про виникнення різних мов на Землі

Нащадки Ноєвого сина Хама, намагаючись перешкодити виконанню Божої волі й батькового прокляття, щоб не розсіятися й не потрапити у рабство до нащадків Сима та Афета, задумали збудувати місто, а в ньому вежу, яка могла б слугувати центром усіх племен і в той же час уособленням їх рівності. Вежа мала бути висотою до небес, щоб уславити імена будівничих. Отже, вежа не була призначена для житла, не мала бути культовою спорудою. Люди плекали у ду­шах горді помисли: збудувати велике місто, усім разом у ньому поселитися, на­лякати сусідів, порушити Божу волю, прославити себе.

«І мовив Господь: «Оце вони один народ, і мова в них усіх одна, і це ш;ойно початок їхньої праці: все, ш;о вони не задумають, не буде їм важко зробити. Отож зідіймо наниз і помішаймо їх мову, ш;об не «розуміли одне одного».

Множина, певно, вказує на те, ш;о Бог радиться з ангелами, які складають його небесний почет, або ж тут натяк на три Божі особи (Трійцю — Бога- Батька, Бога-Сина, Бога-Духа Святого).

Очевидно, Бог не хотів, ш;об марнославні та зарозумілі люди — наш;адки Хама — жили скучено, ш;об вони спільно чинили негарні справи, оскільки зарозумілість може стати причиною багатьох неправедних діл. Тому й не знинщв будівничих, а просто позбавив їх можливості домовлятись про будь- які спільні зусилля та розпорошив їх по світу. «І розсіяв їх Господь звідтіля по всій землі, й вони перестали будувати місто».

Це оповідання спрямоване проти зарозумілості, марнославства, людського зухвальства. Водночас оповідання звертає нашу увагу на те, ш;о головним у людському спілкуванні є володіння спільною мовою.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 732 | Теги: про, різних, мені, розповіла, Біблія, Виникнення, землі, мов | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz