ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Що значить бути сучасним (замітка в газету)

Життя не стоїть на місці. Змінюються часи. Якою ж повинна бути сучасна людина?

Швидкий розвиток науки, техніки, нові технології вимагають глибоких і міцних знань від сучасної людини. Дедалі необхіднішими стають вміння пра­цювати на комп’ютері, знання іноземних мов. Сучасна людина повинна стежи­ти за новими досягненнями і відкриттями. Але, щоб розуміти їх, необхідно мати відмінні знання із шкільних предметів.

Сучасна людина обов’язково має бути культурною, розбиратися у мистецтві і мати високий художній смак. Література, музика, живопис, театр не повинні лишатися за межами її інтересів.

Сучасна людина — гармонійна людина. За наукою і мистецтвом вона не забуває про власне здоров’я і тому регулярно займається спортом. Саме спорт зробить її сильною, витривалою, загартованою.

Незважаючи на зміну часів, розвиток науки, є в житті вічні цінності. І людські риси, які цінувалися в минулому, є важливими сьогодні, будуть важ­ливими завтра. Я переконаний, що вони є обов’язковими для сучасної людини. Мова йде про доброту, чесність, порядність, здатність прийти на допомогу, за­хистити слабких.

Сьогоднішній день ставить багато вимог до людини, яка хоче називатися сучасною. Але я вважаю, що бути такою людиною необхідно, що саме за таки­ми людьми сьогоднішній день і майбутнє.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 802 | Теги: значить, (замітка, сучасним, бути, газету) | Рейтинг: 5.0 /1
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz