ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Трагічна доля селянської родини (за оповіданням Панаса Мирного ««Морозенко»)

Я прочитав оповідання Панаса Мирного «Морозенко» і вважаю, що всі біди сім’ї Катрі через їхню бідність. У Катрі не було коштів ні на одяг, ні на їжу. Тому її син Пилинко вирішує іти посівати до хрещеного батька, щоб на Повий рік мати його була щаслива. Але як же тоді інші люди ходили до сусіднього села через ліс у такий лютий мороз? І знову ж таки: у людей були гроші, ш;об купити собі одяг та їжу, бо синиця не замерзне, коли сита. Так і люди. Пилин­ко так сильно любив свою матусю, ш;о вирішив піти вночі, незважаючи на лютий мороз. Йому так хотілося зробити мамі приємне.

Не можна сказати, ш;о Катря не любила свого Пилинка. Хіба є такі матері, ш;о не люблять своїх дітей? Вона любила його, тому і не пускала в ніч, лякала Морозенком. Не послухався її Пилинко. Не витримав він лютого морозу, бо був ш;е дуже малий. Він замерз у лісі. Катря кинулась шукати синочка. Вона знай­шла його в лісі й сама померла від розриву серця.

Дуже сумна історія. Я вважаю, ш;о довго ця сім’я все одно не протрималась би, бо жили вони в нестерпних умовах.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 684 | Теги: родини, оповіданням, доля, (За, селянської, Морозенко), Панаса, Трагічна, Мирного | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz