ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

У кабінеті української мови і літератури (твір-опис приміщення)

Скільки себе пам’ятаю, мені завжди хотілось ходити до школи.

Спочатку мене приваблювало те, що це великий будинок, з багатьма кабіне­тами, дуже багато простору.

Потім, коли подорослішала, зрозуміла, чому так. Мені подобалися кабінети з різних предметів, а найбільше — кабінет з української мови та літератури.

Це велика світла кімната. Навпроти дверей — три великих вікна. Через них до кабінету ллється сонячне світло, яке робить кабінет ще просторішим. На вікнах висять білосніжні тюлеві завіси. Інтер’єр кабінету незвичний. Виконаний він у стилі української світлиці. Чого там тільки немає! Але все так доречно. Стіни світлі, стеля теж. А панелі обшиті дерев’яними дощечка­ми, на яких виконана різьба в українському стилі. Там і колосочки, і соня­шники. Ці панелі дуже гарно пасують до полиць, теж різьблених, дерев’я-
них. Там їх аж три. На полицях стоять куманці, глечики, макітерки. Вони такі гарні. Зразу видно, що виготовлені хорошими гончарами і дуже давно.

На задній стіні розміщене невеличке декоративне віконечко з віконницями, крізь яке видніється картина сільського городу. А в червоному кутку — ікона Божої Матері, прикрашена вишитим рушником. Перед нею висить лампадка. Коли проводиться у школі свято, то її засвічують.

Біля цієї стіни розташована велика лава, на якій стоїть старовинна прялка, лежать рубель і качалка. Ще тут стоять праски, гребні та гребінки. По обидва боки малесенького декоративного віконечка висять вишиті рушники, яким по сто років.

З правого боку від дверей розміщені стенди з інформацією про українських письменників. На центральній стіні розміщена дошка. На ній ми пишемо.

Посередині кабінету стоять учнівські парти та стільці. Це наші робочі міс­ця. Є ще вчительський стіл. Кабінет освітлюють лампи денного світла.

Так гарно в цьому кабінеті. Його інтер’єр підвищує настрій, спонукає до хорошої і творчої роботи. Це заслуга вчителя.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 733 | Теги: приміщення), Української, (твір-опис, мови, кабінеті, літератури | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz