ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

У ШКІЛЬНІЙ бібліотеці (опис приміщення)

На першому поверсі нашої школи знаходиться шкільна бібліотека. Тут ми одержуємо підручники, тут можна взяти почитати будь-яку художню книжку.

Бібліотека розташована в двох великих кімнатах. У першій кімнаті два вікна, кілька столів зі стільцями — за ними можна почитати потрібну книж­ку саме тут, у бібліотеці. На столах — настільні лампи. Стіни прикрашені портретами великих письменників та видатних учених. Понад стіною, що на­проти вікон, на металевому стелажі стоять книжки. Тут довідкова література: двомовні та тематичні словники, енциклопедії з різних галузей науки, а також підручники для всіх класів з усіх предметів. Ці книжки можна взяти самому, почитати тут, у читальному залі.

Біля дверей, що ведуть до другої кімнати, стоїть стіл бібліотекаря, а по­ряд — невеличка дерев’яна шафа зі скляними дверцятами, там зберігаються читацькі картки учнів. Нещодавно на столі бібліотекаря з’явився комп’ютер, тому можна швидко дізнатися, чи є потрібна книжка або коли її повернуть.

Друга кімната — це книгосховище. Тут і понад стінами, і посеред кімнати розташовані високі металеві стелажі з книжками. Стелажі мають кілька повер­хів, майже сягають стелі. Щоб дістати книжку з верхнього поверху, бібліоте­кар користується переносною драбиною. Книжки систематизовані за алфавітом і тематично, тому знайти потрібну літературу можна дуже швидко.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 717 | Теги: ШКІЛЬНІЙ, бібліотеці, (опис, приміщення) | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz