ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Важкий шлях до порозуміння між Васею та його батьком

Часто люди сприймають один одного поверхово, звертаючи увагу лише на деякі зовнішні ознаки поведінки. Особливо прикро, коли непорозуміння вини­кає між близькими людьми, батьком і сином.

У повісті в. Г. Короленка ми бачимо надмірно суворе ставлення батька до свого сина Васі. Чому так відбувастгься? Після смерті своа жінки, матері Васі і Соні, пан суддя від чуває глибокий сум у своєму серці, ніхто і ницо не може повернути коха­ну. Смерть матері, як здається судді, повинна була б вплинути на сина, зробити його серйознішим. А Вася весь час зникає, зв’язався з поганою компанією, бешке­тує, нарешті, вкрав ляльку, яку подарувала сестрі покійна матір, і кудись відніс. Тобто батька лякає, ш;о його син — це жорстока, бездушна дитина.

Тим часом Вася, який глибоко любив свою матусю, постійно згадує про неї, про її ніжні руки, які торкалися його голови. Йому важко бути в домі, де все нагадує про матір, де кожного дня він зустрічає суворий, холодний погляд ба­тька. Хлопчик почуває себе нікому не потрібним. Ось чому він весь час на вулиці. А коли він зустрів пана Тибурція і його сім’ю, то відчув себе потрібним людям. Вася співчуває хворій Марусі і, ш;об розрадити її, приносить дуже кра­сиву ляльку своєї сестрички.

Час іде, непорозуміння між батьком і сином поглиблюється. Ще трохи... і може статися непоправне: близькі люди стануть чужими одне одному. Але тут втручається Тибурцій, який «відкриває очі» батькові Василя. І суддя нарешті розуміє, ш;о його син — порядна дитина з добрим, чуйним серцем.

Ось чому треба завжди дбати про те, ш;об тебе розуміли, особливо це стосу­ється близьких людей, тих, хто з тобою поруч, найдорожчих для тебе.

 

 Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 731 | Теги: шлях, його, батьком, Між, порозуміння, Важкий, Васею | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz