ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Вечір над озером (твір-оповідання за поданим початком)

Вечір. Стомлена земля лягає спочивати, вкриваючись сутінками. Золоте сонце повільно опускає свої повіки в тихій воді Лебединого озера, яке здатне відобра­жати в собі всю красу сонця в дзеркальній воді. Озеро ніби передражнює його. Засвітить воно яскраво — по гладенькій поверхні озера забігають іскорки; на­хмуриться сонце — потемнішає озеро, попливуть по ньому сірі хмарки. Ось так живуть у дружбі сонце і Лебедине озеро...

А звідки ж така казкова назва? Ось яку легенду розповіла мені моя бабуся. Є у нашому Поліссі біля міста Шацька десять озер. Дев’ять називають чорними, бо знаходяться вони серед дрімучих заповідних лісів. А одне озеро — в долині. Там завжди повно сонця. Жила в тих краях дівчина, і була вона така гарна, хоч з лиця воду пий. Кохала вона одного хлопця. А зустрічались вони саме біля цього озера. Аж ось одного разу пішов хлопець у ліс на полювання і не повернув­ся. Плакала бідна дівчина день і ніч, ш;овечора ходила до того озера.

Якось дівчині здалося, ш;о з дна озера її кличе милий. Зайшла вона в озеро, і її поглинула вода. Цілу ніч шукали дівчину односельці, а на ранок прийшли до озера і побачили двох лебедів. Вони були такі гарні, ш;о люди впізнали в них хлопця і дівчину. З того часу називають те озеро Лебединим. А коли навесні прилітають сюди лебеді, то розцвітають білі лілії як символ їхнього кохання.

І тепер, коли на землю опустяться сутінки, а золоте сонце зануриться кра­єчком у тиху воду Лебединого озера, туди приходять закохані. І довго милу­ються тихою красою озера, золотим сонцем, яке стежкою розсипало по дзеркаль­ній воді золоті монети аж до самого берега.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 703 | Теги: початком), (твір-оповідання, озером, Вечір, поданим, над | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz