ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входа



Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Відгук на оповідання Панаса Мирного «Морозенко»

Неш;одавно я прочитала оповідання Панаса Мирного «Морозенко». Дуже іірко було читати це оповідання. Гірко від того, ш;о сталося велике лихо. Загинули дитина та жінка, а сталося це через соціальні умови життя родини, яка складала­ся із маленького хлопчика Пилинка та його матері Катрі. Це була бідна сім’я. Саме під Повий рік їм нічого було їсти. І Пилинко вирішив піти до хреш;еного батька посівати. Він пішов посівати вночі, незважаючи на те, що його мати ляка­ла Морозенком. Надворі був сильний мороз. Пилинко заблукав і замерз.

На перший погляд здається, що ніхто в цьому не винний. Можна сказати, що Пилинко не послухав матері, не врахував усіх наслідків свого вчинку, не був обережним та передбачливим. Але він діяв так, як підказувало йому серце. Пилинко так сильно любив свою матусю, що пішов на такий відчайдушний крок. А те, що він переоцінив свої можливості — це його біда, а не провина. Дитина, яка зовсім не має життєвого досвіду, не може все передбачити. Навіть дорослі не завжди можуть все прорахувати наперед.

Тяжке життя Катрі й Пилника винне у цій трагедії. Якби ж Катрі було чим обігріти хату в новорічну ніч і було що дати поїсти єдиному синочку, то не сталося б цієї трагедії.



Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 695 | Теги: Морозенко, Панаса, Мирного, Відгук, Оповідання | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz