ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Дон Кіхот і Санчо Панса

Головний сенс життя представників літературних кіл епохи Відродження (життя, прожите без користі для людей, подібне до смерті).

П. Величні образи Дон Кіхота та його зброєносця Санчо Панса (в них відобра­жені складні суперечності іспанської дійсності XVI—XVII ст.):

1.     Втілення в образі Дон Кіхота розуміння Сервантесом людської сутності (благородна, прекрасна, внутрішньо вільна душа, безкорисливо здатна служити людству; його вчинки дивні для представників його класу).

2.     Характерні риси Санчо Панса (селянин, тягнеться до землі і до сім’ї, реально дивиться на речі; присутнє почуття власної гідності; мудра і некористолюбна людина, не байдужа до людського горя).

3.     Спільність та несхожість образів Дон Кіхота і Санчо Панса (спільне: почуття власної гідності, незалежність від зовнішніх авторитетів і забо­бонів, безкорисливість, людяність, чуйність; несхоже: походження, сві­тосприймання, зовнішня поведінка, наприкінці Дон Кіхот перестає бути активним там, де виявляє активність Санчо).

Ш. Моє ставлення до Дон Кіхота і Санчо Панса.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 659 | Теги: Кіхот, Панса, Санчо | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz