ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Істина людини - те, що робить її людиною (за казкою Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц»)

1.     Дитяча книга для дорослих (найпоетичніший твір-казка «Маленький принц», який «має багато прекрасних символів водночас прозорих й туманних. Го­ловне достоїнство твору мистецтва полягає в тому, що він виражає сам по собі, незалежно від абстрактних концепцій» — Андре Моруа).

2.     Дивні та фантастичні події в казці «Маленький принц» (менпсанець далекої планети після мандрів по астероїдах потрапляє на Землю).

3.     Глибокі і важливі думки дорослих, які теж були дітьми (роздуми про мир, про людей, про майбутнє планети. «Я не хочу, щоб мою книгу читали про­сто заради забави, я націлюю читача на серйозне ставлення до сприйняття «Маленького принца»).

4.     Щирість, яку дарує світові дорослих Маленький принц (турбуватись про порядок на планеті, звільняти її від сил, які загрожують зруйнувати твою колиску, нести відповідальність за долі близьких, рідних нам світів).

5.     Особливий сенс мандрів Маленького принца (на жодній із планет не знай­шов він щастя, його кличе маленька планетка, на якій живе його Троянда).

6.     Мудрість Маленького принца і дорослого льотчика (серед людей не може бути самотньо, якщо людські серця горять світлим вогнем любові до всього навколишнього).

7.     Головний сенс казки «Маленький принц» (людина знаходить в собі те прекрасне, що заснуло в її серці під тягарем дорослих років).Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 861 | Теги: людини, Антуана, Робить, Сент-Екзюпері, істина, принц, казкою, людиною, Маленький | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz