ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Хай ДОВГИМИ будуть твої літа, душа твоя хай не старіє!

Найближча людина для кожного — це його мати. Любов до матері закладена в нас самою природою. Мати допомагає нам робити перші кроки у житті, вона — і порятунок у скрутну хвилину, і допомога у нещасті, і радість у добрий час.

Матір не вибирають. її нам дає доля — єдину і неповторну у своїй любові. У ко­гось мати старша, у когось — більш молода, вродлива чи не дуже, розумна, сприйнят­лива до науки чи ні, але кожна мати красива своєю любов’ю, мудра у поводженні із дитиною. Любов до дочки чи сина робить її молодшою у дупгі. Кожна мати добра. У кожній жінці закладена інтуїтивна, рефлекторна любов до дитини.

У поводженні матері з дочкою чи сином — велика мудрість. Мати знає, що треба сказати, а що — ні. її любов не знає меж. Кожна наша проблема — це і проблема матері. Кожна наша радість — це її радість, наше горе — її горе. Мати — неповторна у своїй красі, щира у своїй любові.

 Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 645 | Теги: старіє, твоя, Літа, будуть, ДОВГИМИ, Душа, твої | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz