ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Хліб на столі

Гарна українська хата. Казково розписана піч, на стінах та лавах килими, що грають усіма барвами. Хатні вікна та ікони вбрані вишитими рушниками.

Будній день, та господиня вбирається в гарну одежу, пов’язує яскраву хустку в квітках... І починає чаклувати біля печі. Що то буде? Вона схиляється над діжею, і через деякий час діжа «ожила» — в ній почало щось рости, збільшува­тися і підійматися. Вправна господиня вправно замішує тісто і ставить у піч.

А тут уже в печі відбувається велике диво — народження того, що завжди турбу­вало і втішало людину, чому вона віддавала свою працю і талант, тому, що для кожного з нас буденне, як сонячне світло чи подих, і так само необхід не, тому що без нього не можна уявити ні степову далечінь, ні росяного ранку, ні рід ної домівки.

Це в печі з білої тістової маси, що не має особливо приємного запаху і смаку, народжується паляниця... Вона заповнює хату таким духмяним, таким чудовим, добрим ароматом свіжоспеченого хліба, що наморочиться голова.

Рум’яну, гарячу, духмяну паляницю дістають з печі і кладуть на рушник на столі. Таке відчуття, що у хаті народилось маленьке сонечко — так стало тепло і світло, лагідно та затишно в домі.

Спечену паляницю господиня покладе на стіл, за який сяде її сім’я. Напов­ниться домівка людським гомоном та дзеньканням посуду — і поселиться в хаті радість сімейного єднання. А основа тому — хліб, достаток, бо хліб — усьому голова, хліб усьому основа. Буде хліб — буде мир, буде щастя.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 825 | Теги: хліб, столі | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz