ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Кохання сильніше за смерть (за п’єсою В. Шекспіра ссРомео і Джульєтта»)

І. Вічна тема кохання (кожен письменник висвітлює її по-своєму, кожна епо­ха по-своєму ставиться до цього питання; у Шекспіра — синтез піднесеного всеосяжного почуття з життєлюбством неповторного земного кохання).

П. Кохання і ворожнеча — дві одвічні протилежності:

1.     Кохання Ромео і Джульєтти — виклик усьому суспільству (непримиренні супротивники — родини Монтеккі та Капулетті; зустріч і кохання Ромео і Джульєтти — це воля Бога, який хоче подолати ворожнечу родів; розумін­ня неможливості ш;астя і пристрасне бажання бути разом).

2.     Життя нічого не варте, якш;о не можна бути разом (випадкове вбивство, Ромео необхідно покинути Верону; Джульєтта визнає за краш;е вмерти, ніж одружитися з нелюбом; змова Джульєтти з ченцем Лоренцо; Ромео не може жити без коханої Джульєгги і накладає на себе руки; без Ромео і для Джульєт­ти життя втрачає сенс; бути навіки з коханим, поділити з ним його долю — в цьому вбачали свій обов’язок кожен з люблячих; кохання перемогло умов­ності життя, але ш;астя люблячих сердець можливе лише в потойбічному світі).

3.     Людські почуття значніші за середньовічні забобони (ворожнеча родин при­пинилась ціною трагічної загибелі дітей; перемагає новий життєвий прин­цип — принцип миру, дружби, кохання).

Ш. Оптимістичний сенс трагедії «Ромео і Джульєтта» (обставини не знинщли кохання; кохання приходить у світ, долає перешкоди і утверджує нові цін­ності; кохання перемагає смерть і ненависть).Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 827 | Теги: Кохання, п’єсою, Сильніше, Джульєтта, Шекспіра, ссРомео, смерть | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz