ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Моя вулиця, мій мікрорайон (твір-опис місцевості на основі власних спостережень)

Я живу на проспекті, який має назву «Московський». Ця вулиця з’явилася майже одночасно з Харківською фортецею. Вона найбільша і найдовша у Хар­кові. її довжина понад двадцять два кілометри. Харків’яни звуть Московський проспект «Алеєю гігантів», тому ш;о саме тут розташовані найпотужніші заво­ди міста. Це і тракторний, і велосипедний, і верстатобудівний, і моторобудів­ний, і підшипниковий, і електромеханічний, і турбінобудівний.

я живу на самому краю Московського проспекту. Раніше наш мікрорайон називали «Бермудським трикутником», тому ш;о він дійсно має форму трикут­ника і до нього було дуже важко діставатися. Декілька років тому побудували тролейбусну лінію, і справи значно поліпшилися.

Мій мікрорайон оточують три дороги: залізниця, окружна та траса Москов­ського проспекту. У мікрорайоні майже всі будинки багатоповерхові. Біля кож­ного з них безліч дерев, квітів.

Для малюків побудовано декілька дитячих майданчиків. На стадіоні, який поруч з нашим будинком, завжди можна пограти у футбол, баскетбол або по­тренуватися. У мікрорайоні є два дитсадки і школа.

Неподалік від нас є чудова річка. Кожного літа ми з друзями ходимо туди відпочивати. Дорогою ми проходимо повз поля, минаємо яр, схили якого густо вкриті шипшиною. Там чудовий краєвид і влітку, коли куш;і вкриті рожевими квітами, і восени, коли шипшина червоніє рясними ягодами.

А ш;е у нас є джерело, куди ми ходимо по воду. Якась добра людина зробила захисну споруду над джерелом, ш;об у нього не потрапляло ніяке сміття. Доро­га до нього займає десь хвилин тридцять, але вона чудова.

Мені дуже подобається наш мікрорайон!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 1081 | Теги: вулиця, місцевості, основі, мікрорайон, власних, Спостережень | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz