ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

НЕ ОДНИМ ХЛІБОМ ЖИВЕ ЛЮДИНА

Для кожної людини в цьому світі існують свої цінності. Для когось сенсом життя є кар’єра, для когось — досягнення гармонії у сімейному житті, а хтось мріє про багатство. Людина знаходиться у коловороті життя. І все цілком залежить від неї, від її характеру: що вона обере для себе, чи зможе впоратися із поставленими ціля­ми, чого спроможна досягти. Розрізняють матеріальні та духовні цінності, які треба гармонійно поєднувати.

Людина — істота розумна і водночас здатна до почуттів: любо­ві, ненависті. Вона живе у цьому світі в атмосфері кохання, взаємо­поваги, пошани. І саме від неї залежить те, як ставитимуться до неї люди. Саме ми обираємо, з ким нам спілкуватися, які стосунки обрати.

У куточку нашої душі живе любов до Батьківщини. Поети скла­дають вірші про неї, художники малюють пейзажи, а ми пережива­ємо за долю України, відчуваємо тугу, перебуваючи далеко від неї на чужині.

Батьки, рідні та друзі — це саме ті люди, з якими ми спілкуємо­ся щодня, які дають нам поради, надають допомоги. Батьки — най- рідніші люди, які подарували нам життя. Вони піклуються про нас, переживають. Ми для них — найдорожче, що в них є. І наше щастя, наші успіхи — це досягнення для них, це радість у їхніх серцях. Брати та сестри впливають на формування нашого харак­теру. Недарма ж кажуть, що людина повинна мати поряд брата чи сестру для того, щоб вирости щасливою людиною, для того, щоб з дитинства виховувати в собі такі якості, як взаємоповага, милосер­дя, щирість. І нарешті, друзі — вірні помічники й порадники. Саме з ними ми можемо обговорювати якісь найболючіші питання. Вони, як ніхто, зможуть тебе зрозуміти, щось порадити, допомогти. Під час навчання більшу частину свого життя людина проводить у школі. Вона спілкується з однокласниками, знаходить із ними спільні ін­тереси. А коли це є зародженням справжньої дружби, то людина проносить її крізь усе життя. Бо батьки — це наші порадники. Брати і сестри виховують, друзі — допомагають.

І як би там не було, але ми — люди, ми — народ, бо не може прожити людина без спілкування, тому що в цьому є наше життя, людське буття. Дружба, любов, повага — основа нашого життя.

 Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (12 Февраля 2013) | Обновлено | Просмотров: 11472 | Рейтинг: 3.0 /2
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz