ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Образ Андрія Соколова в повісті М. Шолохова «Доля людини»

І. Людина і війна (тяжкі випробування під час воєн; жорстокість Другої світо­вої війни; визвольна війна і радянський солдат, що захищав Батьківнщну, домівку, сім’ю).

П. «Доля людини» М. Шолохова — розповідь про стійкість характеру росій­ської людини, цілого народу:

Г Наскрізне питання повісті — що сильніше: обставини чи характер? (узагальню­юче значення обра^ Ацорія Соколова; усі епізоди об’бднані у «іфугову» компози­цію, вони ніби іспити на витримку, на людяність, на віру в життя і людей).

2.     Життя Андрія Соколова (подано окремими епізодами: втратив сім’ю, сина, пережив полон; після війни — трагічна безнадійність, самотність; та життя дарувало зустріч із сиротою Ванюшею).

3.     Андрій Соколов — один з мільйонів подібних «непомітних героїв» війни (не вчиняв особливих подвигів, але у скрутні часи і хвилини виявив мужність, незламність характеру, людську гідність, попри все лишився сильною людиною).

4.     Моральна перемога гуманізму (втрати війни,ненависть до ворогів не змогли вбити співчуття і доброти в душі Андрія Соколова; він усиновлює Ванюпіу, в якого війна вкрала дитинство, і відігріває своє серце; відповідальність за долю дитини наповнює сенсом його життя).

Ш. Віра автора в перемогу людини над нелюдськими обставинами життя, мир­ного існування над війною, віра в спроможність людини захистити себе і, якщо потрібно. Батьківщину.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 865 | Теги: Образ, доля, соколова, людини, Андрія, повісті, Шолохова | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz