ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Пам’ятник літературному герою (проект для майбутнього)

Па жаль, я не настільки технічно обдарована людина, щоб підібрати потріб­ний матеріал для цього пам’ятника. Це має бути щось з новітніх технологій, щоб мало вигляд живого, пульсуючого — такого, що реагує на настрій та дум­ки людини, — то стуком метроному, то музикою, що створює настрій. І щоб супровідні елементи: інші скульптури, п’єдестал — теж змінювали місця і ви­гляд, допомагаючи людині стати перед своїм головним «я».

Справа в тому, що я хочу поставити пам’ятник Серцю. Гарячому серцю. Тому, що визначало людську суть і ціїїність. Тому, що вічне в усі часи для всіх народів.

Нехай це буде велике серце у людських долонях. Велике, палаюче, відверте, чесне серце. Те, що болить від свого й чужого болю. Те, що радіє — світиться іскорками. Те, що вміє самовіддано кохати. Те, що у будь-яку негоду зпріє, закриє від лиха собою.

Людське серце у людських долонях. Хтось побачить у них вузлуваті руки матері, хтось — ніжні руки коханої, хтось — дитячі долоні.

А поруч — ті, хто приходять до нас з книжкових сторінок, закриваючи собою від впливу байдужості, жорстокості, духовної ліності.

Кай і Герда, тримаючись за руки, крокують по уламках льоду і скалках чарів­ного дзеркала. Посміхається на весь рот кумедний Лускунчик. Щасливий принц Вайльда з ластівкою біля ніг. Сповнена радістю від зустрічі з весною та кохан­ням Снігуронька. Стійкий олов’яний солдатик. Овід. Данко, що простягає серце людям, освітлюючи путь...

Кожен з нас побачить тут своє.

Герої вигадані й реальні — ті, чиї подвиги примушували моє серце палати у гру­дях, чиї слова й вчинки очишдли мою душу, на кого я дуже хотіла б бути схожою.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 673 | Теги: літературному, герою, майбутнього, проект, Пам’ятник | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz