ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Пам’ятник літературному герою (твір-опис з елементами роздуму)

У мене дуже багато улюблених героїв. І якщо мені доведеться оформляти дитячий майданчик, на ньому буде чимало казкових героїв. А в центрі стояти­ме великий пам’ятник Бабі-Язі.

Мені дуже подобається Баба-Яга, тому що вона не сидить на місці, кректя- чи та доживаючи свій вік. Вона дуже жвава, діяльна, незважаючи на свій невизначений вік. Вона постійно шукає пригод чи лиходійства, в залежності від казки, в якій вона живе. Мені дуже подобається непередбаченість Баби- Яги. Ось вона доброзичлива, ласкаво запрошує поснідати, помитися в лазні, а поки ви відпочиваєте, розслабляючись у цьому світі гостинності, хутенько роз­палить пічку, готуючись вас підсмажити та з’їсти.

Але якщо ви розтлумачите їй, що цього не варто робити, і наведете докази, що правда на вашому боці, вона порозуміється з вами і допоможе вийти на потрібну доріжку. Баба-Яга дуже весела і деякою мірою порядна, а її негаразди — це через коло друзів, з якими вона спілкується. Усі ці лісовики, кикимори, Кощеї Безсмертні вічно вплутують її у неприємні історії. Саме через них вона й до сьогодення живе в хатинці на курячих ніжках замість обладнаного всіма вигодами котеджу.

Повз її хатинку пройшло стільки казкових принців, що вона давно могла б зібрати достатньо багато мита та платні за свої поради і під казки та жити в елітно­му районі казкового містечка. Саме за її безкорисливість я поставлю її величезний пам’ятник із чистого золота у самому центрі містечка перед палацом того самого принца, що одружився з Василисою Премудрою і забув про існування старої.

Пам’ятник стоятиме на високому постаменті. Баба-Яга поруч із своєю сту­пою, спершись однією рукою на її край. У другій руці вона триматиме мітлу. її довге патлате волосся, здається, розметав вітер. Кострубатий ніс, пронизливі, лукаві очі. На голові — великий солом’яний капелюшок із квітами на крисах, бо Баба-Яга, як усяка жінка, любить причепуритися.

А на постаменті напис: «Найкращому казковому героєві Бабі-Язі — за її досягнення!»Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 713 | Теги: герою, елементами, літературному, роздуму, Пам’ятник | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz