ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Символіка вірша І. Франка ««Каменярі»

. Пам’ятник Івану Франку на Личаківському кладовинц у Львові (могутній каменяр розбиває молотом скелю; Франко-Каменяр: завзятий у боротьбі за прогрес, прокладав дорогу за визволення, дорогу у новий світ, висвітлив у творчості безліч проблем життя).

П. Вірш «Каменярі» (1878) — гімн будівникам нового суспільства.

1.     Образ каменярів, «в одну громаду скутих» (вони озброєні важкими залізни­ми молотами, готові «кров’ю власною і власними кістками» прорубати шлях до нового життя крізь скелю задушливого світу; всіх трударів-каменярів давить «один страшний якийсь тягар»; але усією громадою можна його здолати; фізичні страждання не зупинять нікого; вони не чекають співчут­тя і слави, а роблять цю працю заради нашддків, заради шдстя всіх).

2.     Художнє значення образу каменярів (щоб прийшло сподіване шдстя, треба багато працювати, не шкодуючи себе; треба мати велику віру в те, «що своїми руками роздробимо граніт» і прокладемо шлях до щастя; тільки спільною працею можна досягти мети; світло нового життя переможе неправду і неволю).

Ш. Здійснення мрії Франка у наш часБеру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 766 | Теги: вірша, Каменярі, символіка, Франка | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz