ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

У чому полягає сенс людського жипя (за оповіданням Джека Лондона «Жага до життя»)

1.     Казкова доля Джека Лондона (хлопець-робітник, пасинок фермера, який зазнав бідності, не зміг здобути університетської освіти, але зумів досягти своєї мети і здійснити мрію — став уславленим письменником).

2.     Нова постановка проблем та її художнє втілення в північних оповіданнях Джека Лондона (герой залишався наодинці з природою та самим собою, випробовуючи себе в нелегкій боротьбі з труднош;ами; звірячі закони циві­лізованого суспільства: ненаситна пристрасть до золота, індивідуалізм, праг­нення будь-ш;о розбагатіти).

3.     Взаємини та поведінка двох друзів в оповіданні (Вілл кинув товариша, коли той вивихнув ногу: товариш заблукав, знемагав від голоду, відчував жахли­вий біль у животі, намагався спіймати куріпок, але даремно, дійшов виснов­ку, ш;о вмерти не так боляче, як жити. Дорогою йому трапилися останки Вілла, бридливість до нього не дозволила взяти його золото. Зустріч з вов­ком. «Людина не могла вже оборонятися, проте жага до життя надала йому останніх сил...»).

4.     Поведінка героя після рятування («Людина ходила по палубі й жебракува­ла, а випросивши шматочок хліба або сухар, ховала собі під подушку»).

5.     Головний сенс оповідання (примушує задуматися над сенсом людського жит­тя, про важливі поняття: «дружба», «товариськість», «зрада», ш;об кожен, озирнувшись на свої прожиті роки, міг би спокійно дивитися усім в очі, бо завжди все робив по совісті).Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 839 | Теги: оповіданням, жипя, життя, Сенс, людського, Чому, Джека, лондона, полягає, Жага | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz