ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входа



Статистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Балада Й. В. Ґете «Вільшаний король» - питання та відповіді

I.      Творчість Й. в. Ґете. (Творча спадгцина Ґете дуже різноманітна — це поезії, балади, драматичні твори. Особливістю творів Ґете є філософічність, надзви­чайно глибока філософська проблематика, яка іноді поєднується з містич­ністю та емоційністю, створюючи неповторну гармонійну матерію доверше­ного літературного твору.)

II.     Художні особливості балади «Вільшаний король».

1.     Жанр твору. (Поезію «Вільшаний король» слід віднести до жанру балади. Вона має всі ознаки цього жанру. Балада — це ліро-епічний твір серед­нього обсягу, який має драматичний сюжет та певну тематику (переважно фантастичну та історико-героїчну). Наприклад, «Вільшаний король» по­єднує у собі елементи містичного та реального, має чіткий сюжет, ідею.)

2.     Запозичені мотиви. (Ґете у своїй баладі «Вільшаний король» використо­вує фольклорні мотиви. Слід зазначити, гцо українські письменники та­кож широко використовували фольклорні мотиви у своїх баладах. Зга­даймо, наприклад, твори Тараса Шевченка. Але українські письменники зверталися здебільшого до народних пісень, тоді як Ґете використовує народну легенду про вільшаного короля, який забирає до себе усіх дітей, гцо потрапили вночі до лісу. Але Ґете у своїй баладі переосмислює згада­ну легенду, вкладаючи у неї моральний і навіть філософський зміст.)

3.     Сюжет. (Балада «Вільшаний король», згідно із законами жанру, має сю­жет. Батько з сином повертаються лісом додому вночі, бо затрималися. Хлопчик чує, як до нього звертається Вільшаний король, кличе його до себе, але батько не зважає на переживання сина, мотивуючи це багатою дитячою фантазією. Кульмінацією та одночасно розв’язкою твору є заги­бель хлопчика, який все-таки потрапляє до Вільшаного короля.)

4.     Поетика. (Поетика балади дуже насичена: Ґете використовує різноманіт­ні тропи, художні прийоми, ритміка балади дуже мелодійна та доверше­на. Твір насичений епітетами, метафорами, паралелізмом, синтаксични­ми та риторичними фігурами.)

III.     Ідея балади Й. В. Ґете «Вільшаний король» та її філософсько-моральне зна­чення. (Головною ідеєю балади є те, що кожна людина повинна слухати своїх рідних, не бути байдужою до їхнього болю та страждань, навіть якщо побоювання близьких здаються комусь безпідставними. Балада має надзви­чайний повчальний та морально-етичний зміст. Крім того, вона вражає чи­тачів захоплюючим сюжетом, містичними мотивами народних легенд та ча­рівною поетичною мовою.)



Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (23 Сентября 2017) | Обновлено | Просмотров: 935 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz