ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Чи варто бути модним? (твір на морально-етичну тему)

Що б там не казали, а перше враження про людину складається за її зовні­шнього вигляду. Кожному з нас хочеться вдягатись елегантно і вишукано. Га­рний смак завжди був ознакою вихованості. Слово «мода» наштовхує нас на думку про одяг.

У кожного свій погляд на моду. Наприклад, життя в печері не вимагало від одягу естетичних особливостей. Існувала тільки потреба зігріти тіло, захисти­ти від пошкоджень. Тоді використовувались різноманітні підручні засоби. По­ступово, з розвитком цивілізації, до одягу почали ставитися як до окраси. Погляди на моду змінювалися з розвитком суспільства.

Одяг змінюється, тобто мода оновлюється, і кожний з нас повинен знайти в ній головне. Кількість нарядів ш;е нікого не зробила елегантним. Мистецтво одягатись полягає в умінні комбінувати між собою предмети одягу, застосову­ючи те, ш;о личить. Деякі модниці, намагаючись, але не вміючи бути індивіду­альними, копіюють відомі моделі. Необхідно зрозуміти, ш;о еталону в моді не існує, інакше людина втратить свою індивідуальність. Мода полягає не в на­слідуванні певному зразку, а у виборі свого власного стилю. Якш;о людина не має власного смаку, то, на мій погляд, вона виглядає смішно та жалюгідно.

Але все це не головне. Це другорядне «я» у людині. Головне те, ш;о в тебе в душі, те, ш;о ти ховаєш під одягом. Не можна однозначно висловити думку про людину, не поговоривши, не «пройшовши» крізь неї. Як кажуть люди: «Зовніш­ність обманлива». Так воно і є.

Головне те, які в тебе людські якості, а не те, скільки коштує твоя спідни­ця, скільки їх в тебе.

Але в наш час найбільше звертають, увагу, по-перше, на зовнішність люди­ни, а потім і на неї, саме як співрозмовника і товариша. Проте не кожний може дозволити собі гарно одягатися. Паша молодь інколи вважає так: дешева одежа — гнила душа. Та це ж дурниці. Скоріше навпаки: під модним одягом надто часто криється нікчемна душа і пуста голова.

Саме для мене одяг не дуже важливий при знайомстві з людиною.

Отже, головне — в душі, а не зовні.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 847 | Теги: Твір, модним, морально-етичну, бути, варто, тему | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz