ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Кохання в ліриці Пушкіна

І.    О. С. Пушкін — ґеній російської і світової літератури і культури (багатство і різноманітність творчості поета).

П. Любовна лірика О. С. Пушкіна.

1. Опоетизування поетом своєї біографії (історія написання вірша «Я по­мию чудное мгновенье»; простежування життєвого шляху поета з 1819 по 1825 рік; зачарування Пушкіним прекрасною жінкою, яку зустрів на балу в Петербурзі 1819 року, Анною Петрівною Керн; недовге знайомст­во; південне заслання поета; переїзд до села Михайлівське, маєток його батька; друга зустріч із Анною Петрівною; 1825 року написання з над­звичайним натхненням вірша, присвяченого цій жінці; велика популяр­ність вірша; написання М. І. Глинкою романсу на ці слова).

2.     Особливості любовної лірики Пушкіна («На холмах Грузин...», «Все в жертву памяти твоей», «Что в имени тебе моем», «Мадонна» та інші — відображення поетом у віршах особистих переживань і почуттів; відсут­ність опису портрета улюбленої жінки, лише «голос ніжний», «милі риси», «небесні риси»; важливість для поета опису почуттів і думок, коли чимось глибоко зворушений і схвильований; надзвичайна простота і людяність віршів про любов).

3.     Прославлення Пушкіним кохання взагалі — як ідеального і піднесеного почуття (віра поета в здатність кохання творити чудеса: штовхати лю­дей на героїчні вчинки, рятувати від самотності, гоїти глибокі сердечні рани, знайти нові сили і творче натхнення:

И сердце бьется в упоенье,

И для него воскресли вновь И божество, и вдохновенье,

И жизнь, и слезьі, н любовь;

оспівування поетом кохання з першого погляду («Я помню чудное мгно- венье») і нерозділеного кохання («Я вас любил...»); сильні і шляхетні почуття поета; жертовність поета заради ш;астя улюбленої жінки; висо­ка самовіддача в коханні).

Ш. Вірші О. С. Пушкіна про кохання, ніжні і пристрасні, веселі і сумні, вчать

нас кохати по-справжньому.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (21 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 711 | Теги: ліриці, Пушкіна, Кохання | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz