ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

МІЙ ЖИТТЄВИЙ вибір (твір-мініатюра)

Я, праця, суспільство... Праця людини приносить суспільству матеріальне і духовне багатство, а людині дає поетичне натхнення, сповнює серце відчуттям радості буття. Праця не з примусу, а за покликом серця приносить моральне задоволення і щастя в житті, робить його цілеспрямованим.

Я хочу, щоб життя було цілеспрямованим, осмисленим, а я була щасливою. Своє шдстя я бачу в тій професії, яку я обираю — юрист, правознавець, правник. Може, не до кінця на сьогодні розумію свою професію. Але чітко знаю, що буду працювати і з законом, і з людиною. Законом захишдти людину і очищати зем­лю від погані. Цього захисту вимагає і хлібороб, і шахтар, і металург, і машино­будівник, і професор, і вчений. І завжди пам’ятатиму слова В. Симоненка:

Ти знаєш, що ти — людина?

Ти знаєш про це чи ні?

Усмішка твоя — єдина.

Мука твоя — єдина.

Очі твої — одні.

Людина — не «ґвинтик» величезного маховика, людства. Це неповторна особистість. Дивись, юристе, не помились! Щоб захистити людину, доведеться вести боротьбу зі злочинцями, з бюрократами, апаратниками-демагогами, офі­ційними патріотами, що кожної миті «дбають про народ», а насправді обдира­ють його. Від імені своєї професії і всіх її працівників хочеться сказати:

І тільки тих поважають мільйони.

Хто поважає мільйони Я.

Отже, моя професія правознавця повинна поважати мільйони Я, а значить стояти на боці прав Людини.

Це і є Щастя.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 900 | Теги: Життєвий, вибір | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz