ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

МоЕ ставлення до Евгенія Онегіна (за однойменним романом 0. Пушкіна)

. Духовна атмосфера, в якій народжувався тип Євгенія Онєгіна (великі полі­тичні події в історії Росії і Європи в 1819—1855 рр., виникнення в Росії

таємних організацій, товариств і одночасне посилення реакції).

П. Євгеній Онєгін — людина зі складним і суперечливим характером.

1.     Єоціальне становиш;е і виховання Онєгіна («наследник всех свонх род- ньіх», «имел он счастливьій талант Без принужденья в разговоре Кос- нуться до всего слегка», «упорний труд ему бьіл тошен»).

2.     Безцільне і беззмістовне життя в Петербурзі («что заннмало цельїй день его тоскуюш;ую лень, — била наука страсти нежной»; бали, театри; ко­роткочасне задоволення порожнім життям, на зміну якому прийшла нудьга; відсутність сил і бажання його змінити).

3.     Життя в селі (спроба змінити життя, зайнятися господарством, «ярмо он барнщни старннной оброком легким заменил», купання в річці, про­гулянки на конях, пішки, читання книжок, журналів, поцілунки крі­посних дівчат).

4.     Єтавлення Онєгіна до людей (взаємини із сусідами, дружба і дуель з Ленським; відповідь на лист Тетяни у селі; глибоке, ш;иросердне кохан­ня до Тетяни у Петербурзі, після подорожі по світу).

5.     Зміна ставлення до Онєгіна (відсутність співчуття до Онєгіна-еґоїста, ш;о живе тільки для себе, нудьгує, читає мораль закоханій Тетяні, холод­нокровно вбиває друга на дуелі; шкода Онєгіна шляхетного, який глибоко і тяжко переживає жорстокість свого вчинка, здатний на велику силу почуттів, ледве не вмирає від кохання; розуміння, що крах особистого щастя Онєгіна — розплата за безцільно прожите життя і надія на те, що Онєгін ще може розпочати нове життя, більш змістовне, життя для людей...).

Ш. Чи можливий у нашій сучасній літературі образ, подібний до Онєгіна?Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (21 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 806 | Теги: Пушкіна, Романом, Евгенія, однойменним, Онегіна, Ставлення | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz