ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Моя майбутня професія

Не раз мені доводилося чути від дорослих, як важливо знайти своє місце в житті. Тоді я над цим не замислювався, бо знав, ш;о моє місце в моїй родині, в школі, серед друзів. І тільки зараз зрозумів, наскільки це важливо — обрати свій вірний шлях, який пов’язаний ш;е і з професією!

Ким бути? Це питання стоїть перед кожним випускником, який сьогодні закінчує школу.

Мені б хотілося бути юристом. Свідомий це крок чи ні? Так, свідомий. І передусім він пов’язаний із бажанням робити людям добро, захиш;ати їх, обе­рігати їхній спокій. Це є честю і гідністю кожного чоловіка. Хоч лицарство давно в минулому, але справжні чоловіки не перевелися. Я знаю багато своїх однолітків, які сильні, загартовані, міцні і дужі. Вони готові до життя.

Яке воно буде? Спокійне чи бурхливе, щасливе, чи нещасне? Це залежить від багатьох обставин і людей. Але я знаю, що це залежить і від правоохоронних орга­нів. Стояти на боці закону, людей, допомагати їм, чи це не є мрією багатьох юнаків?

Поспішати робити добро... В цьому, мабуть, щастя людини.

Професія юриста — одна з найпочесніших на землі. Стати юристом, правоохоронцем легко, а от бути ним значно важче. Ця професія вимагає від людини знань, умінь, мужності, сили волі. І навіть за наявності всіх цих рис найважливішою має бути людяність. Треба завжди залишатися людиною.

Професіоналізм і людяність — це дві головні ознаки моєї майбутньої про­фесії.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 779 | Теги: майбутня, професія | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz