ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Мої роздуми над долею Катерини з однойменної поеми Т. Г. Шевченка

Катерина є головною героїнею поеми Т. Г. Шевченка. Це селянська дівчина, довірлива і ш;ира, здатна по-справжньому покохати людину, котра насправді зовсім не гідна її кохання. Так, бувши молодою і вродливою, вона привернула увагу царського офіцера, який, як їй здавалося, покохав її. Залишаючи Кате­рину, офіцер обіцяв повернутися і одружитися з нею. І Катерина вірила: вона виглядала його майже ш;одня і не звертала уваги на плітки сусідів, від яких тепер змушена була критися. І хоча іноді в Катерини і виникали сумніви ш;одо обіцянок москаля, вона їх відганяла: ну як це її коханий її зрадить?

А коханий тим часом вже й забув її. Та й навщо йому пам’ятати? В нього таких скільки завгодно. Тому він зовсім і не збирається повертатись до Катери­ни. Тим більше, він не думає, ш;о через нього її виженуть з дому, ш;о вона піде шукати його з малою дитиною на руках, ночуватиме попід тинами і проситиме милостиню, і вже зовсім не сподівався, ш;о вона зустріне-таки його.

Москаль відрікся від Катерини, а вона вважала його своїм єдиним захисни­ком, думала, ш;о він налагодить її з сином життя, сподівалася, кохає її. Тому, пізнавши, який він насправді, Катерина не витримує жорстокої зради, і, збо­жеволівши від горя, покінчила життя самогубством.

А куди ця неш;асна могла ш;е подітися, окрім ополонки? До свого села, до сусідів і батьків, які її вигнали, вона повертатися не могла, а тим більше не могла жити з дитиною серед чужих людей, котрі відверталися від неї, дізнав­шись, хто вона така. Катерина рано чи пізно мала зрозуміти, ш;о вона тепер нікому не потрібна і ш;о їй більше немає місця на цім світі.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 768 | Теги: Роздуми, Катерини, поеми, однойменної, долею, Шевченка | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz