ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Мої сімейні обов’язки (твір-роздум)

Звичайно, у кожного є свої обов’язки в сім’ї. Наприклад, тато найчастіше заробляє гроші, майже завжди важкою працею. Мами зазвичай пораються по господарству: готують їжу, прибирають у домі. Діти мають простіші обов’язки: помити посуд за собою, витерти пил з меблів.

У мене обов’язків не дуже багато, але я дорослішаю — і їх стає дедалі більше. Вранці я мушу застелити після себе ліжко. Якш;о нікого немає вдома, то треба самому приготувати собі поїсти, в основному підігріти ш;ось готове. Прийшовши зі школи додому, я обідаю, потім витираю меблі від пилу, підмі­таю та у разі потреби мию підлогу у своїй кімнаті. Потім, якш;о необхідно, йду за покупками: хлібом, молоком, яйцями тош;о.

У вихідні дні звичайно справ стає більше. По-перше, у суботу доводиться їздити на ринок та допомагати мамі носити сумки. Цього дня ми купуємо про­дукти на весь тиждень, а вже упродовж тижня докуповуємо найнеобхідніше: хліб, молоко, сметану тош;о. Потім вдома допомагаю мамі після прання розві­сити одяг на балконі. Ось такі обов’язки є у мене.

У дітей ш;е здавна були певні обов’язки, причому більше, ніж зараз, бо не було техніки, і тому дітям змалку доводилось рубати дрова для грубки, носити з колодязя воду тош;о. їхні батьки теж з тієї самої причини були більш заван­тажені хатньою роботою.

Отже, сімейні обов’язки існували здавна, існують зараз, їх має кожна лю­дина, ш;о живе сама або з сім’єю.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 599 | Теги: Сімейні, обов’язки | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz