ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

«Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не перекреслить мій народ!»

Чи не занадто смілива заява це була для ще зовсім молодої людини у ті часи? Адже, мабуть, мова йде не про такий ефемерний термін, як «радянський народ»? Ні, йдеться про народ український...

Василь Симоненко, як справжній ґеній, прожив небагато. Але встиг за­лишити по собі на землі такий слід, ш;о його вірші ш;е багато років симво­лізуватимуть Україну.

Я довго міркувала над тим, з ким можна порівняти Василя Симоненка. І дійшла висновку, ш;о порівнювати його варто не з видатними особистостями, а з птахом. З лебедем. Чи не здається вам, ш;о все в нього від лебедя: краса, любов, ніжність, а найголовніше — вірність.

Якш;о мене запитають, хто такий Василь Симоненко, то я скажу, ш;о це людина лебединої вірності. Вірності своєму народові. Він не зрадив ні його, ні Батьківш;нну, ні себе. Він навіть ніколи не критикував свій народ. Хоча в ті часи це було б виправданим. Він просто його любив і вірив у нього і йому. А його чудові вірші, сповнені ш;ирої любові і відданості, яскравий тому доказ.

Тимчасом серед тих міліціонерів, які по-звірячому побили Симоненка, теж були українці, його народ... Коли ж ми нарешті навчимось не тільки насолоджу­ватись вдалою римою, смакувати гарні епітети і захоплюватися ґеніальністю, але й робити для себе висновки, вірити словам поета? Адже тільки віра в саме такі слова допоможе виховати і віру в себе, в свої сили. Ось тоді ми зможемо виправдати звання українців. Погодьтесь, це слово завдяки багатьом відчайдуш­ним Симоненкам, Шевченкам, Франкам чи Стусам набуло прекрасного значення. Вони підносили його як своїм життям, так і своєю смертю. Ось тоді, також відповівши вірністю своїм ґеніальним синам, ми зможемо стати тими, про кого колись один молодий, дуже талановитий поет писав:

Народ мій є, народ мій завжди буде.

Ніхто не перекреслить мій народ!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 783 | Теги: перекреслить, Ніхто, Завжди, буде, Народ | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz