ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Образ Марусі в однойменній повісті Григорія Квітки-Основ’яненка

.     Г. Квітка-Основ’яненко — фундатор нової української прози (прагнув довести можливість творити українською мовою високохудожні твори; звернення письменника до україномовної творчості в жанрі «чутливої», сентименталь­но-реалістичної повісті; перша повість «Маруся» стала прикладом сили і оригі­нальності української мови).

П. Розкриття головного образу повісті — Марусі:

1.     Портрет Марусі (порівняння з образом дівчини з народної пісні: «висока, прямісінька, як стрілочка, чорнявенька, очиці, як тернові ягідки, бро- воньки, як на шнурочку, личком червона, як панська рожа...»).

2.     Основні риси характеру (слухняна, покірна, працьовита, релігійна, ша­нує батьків).

3.     Кохання до Василя (зважилась просити батька видати заміж за Василя, убо­лівання та переживання за долю коханого, який змушений іти на заробітки).

4.     Велика сила почуттів Марусі (відмова йти заміж за іншого, використан­ня народних мотивів про дівчину, яку силують вийти заміж, зворушли­ві й хвилюючі картини внутрішнього світу героїні).

5.     Проймання з Василем і передчуття своєї смерті (Маруся прош;ається з коханим «на віки вічні», передчуває, ш;о більше його не побачить).

6.     Трагічна розв’язка (страждання бідної дівчини, смерть Марусі).

Ш. Головна героїня Маруся — втілення найвиш;их людських якостей, найкра- ш;их рис сільської української дівчини.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 784 | Теги: повісті, Григорія, Образ, Квітки-Основ’яненка, Марусі, однойменній | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz