ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Образ України у творчості М. Гоголя

І.    Витоки творчості Миколи Гоголя — в українській культурі (українець за походженням, знав українські казки, пісні, бувальш;ини).

П. Україна й українці у творах М. Гоголя.

1.     Український світ у «Вечорах на хуторі біля Диканьки» (Диканька — ціла країна з особливим побутом, звичаями, мовою; на початку твору — словничок найуживаніших українських слів, які у тексті подаються без перекладу на російську; краса природи; радості і скорботи людей, краса і доля кохання коваля Вакули до Оксани з повісті «Ніч перед Різдвом»; фантастичні, майже казкові події в повістях «Вечорів...»; відбиття са­мобутнього розуму автора і його ніжної любові до людей і України; Т. Шевченко — палкий шанувальник «Вечорів...»).

2.     Відображення історії українського народу у повісті «Тарас Бульба» (при­рода — безкраї степи, широкі ріки, небесний простір породжує героїчні характери; Запорозька Січ — колиска гордого козацького духу, побут і звичаї запорозьких козаків, їхні військові походи та подвиги; реальні події і художній домисел у відображенні народно-визвольного руху в Укра­їні в кінці 30-х на початку 40-х років XVII ст.; віра в безсмертя народу є народною, життєстверджуючою основою повісті).

Ш. Україна —самобутня країна із самобутнім народом (романтичність образу Укра­йні у творах М. Гоголя; український народ здатний перемогти зло — фантастичне і реальне; мова, звичаї, вірування, особливості побуту, героїчне минуле у боротьбі за визволення і незалежність — все це є ознаками самобутності нації).Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (21 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 955 | Теги: Образ, України, творчості, гоголя | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz