ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Печорін як представник ««зайвих людей» (за романом М. Ю. Лєрмонтова ««Герой нашого часу») І. Росія

 • І. Росія 30-х років XIX ст. в романі М. Ю. Лєрмонтова «Герой нашого часу». П. Печорін — типовий представник дворянства періоду миколаївської реакції, ш;о настав після придушення повстання декабристів.

  1.      Суперечливість характеру Печоріна (нездатність до справжнього кохан­ня, дружби: ставлення його до Бели, княжни Мері, Максима Максими- ча; в той самий час прагнення краш;ого, уміння критично оцінювати свої вчинки: «Б мені дві людини: одна живе у повному розумінні цього сло­ва, інша мислить і судить її...»).

  2.      Належність Печоріна до «зайвих людей» (як і Онєгін із роману О. С. Пушкіна, і Чацький з комедії О. С. Грибоєдова «Горе від розуму» Печорін не знахо­дить у суспільстві ні місця, ні справи; протиставлення Печоріну, який стра­ждає, Грушницького, який піклується тільки про те, ш;об «стати героєм роману»; самотність Печоріна серед таких людей, як Грушницький).

  3.      Жага діяльності, боротьби і моральна неготовність до повстання проти основ світського товариства (дріб’язкова боротьба з окремими особами;

  сумний висновок Печоріна: «У цій даремній боротьбі я виснажив і запал душі, і сталість волі, необхідної для справжнього життя»).

  Ш. Чому Печорін став зайвою людиною? (відсутність у суспільстві, в якому він жив, безкорисливого кохання, нщрої дружби, справедливих, гуманних сто­сунків між людьми, осмисленої громадської діяльності).Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (21 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 911 | Теги: Романом, часу, нашого, людей, Представник, росія, Лєрмонтова, герой, зайвих, Печорін | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz