ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Покарання грішників у «Божественній комедії» Дайте - питання та відповіді

I.      Тематика «Божественної комедії». (У своєму творі Дайте розповідає про Чис­тилище, Пекло та Рай, до яких людина потрапляє після смерті. Зображене у творі має символічний та повчальний зміст. Чи не найяскравішою части­ною твору є кола Пекла, у яких мучаться люди, що грішили за життя. Дайте таким чином засуджує головні людські недоліки та вади.)

II.     Покарання грішників у колах пекла.

1.     Люди, що жили до християнства. (У перші кола Пекла Дайте помістив людей, що жили ще до християнства. Автор розуміє, що їхнє життя не відповідало християнській моралі не через їхні моральні вади, а просто через історичні обставини. Отже, Дайте, наприклад, визнає талановитість та велич античних письменників, хоч вони й не були християнами.)

2.     Ті, що чинили перелюб. (Грішники, які за життя не стримували своїх при­страстей, згідно з Дайте, кружляють у вічному вихорі. Таким чином Дайте наголошує на християнських чеснотах — стриманість та цнотливість.)

3.     Інші грішники. (У своїй комедії Дайте зображує заздрісних із зашитими очима, неправдивих пророків — із повернутою назад головою. Крадії по­терпають від змій.)

4.     Найбільші грішники. (Найстрашнішими гріхами Дайте вважає зраду та підлість. Вражає читача історія Уголіно, який гризе череп архієпископа Руджері. За життя Уголіно вчинив зраду і через те Руджері захопив у по­лон самого Уголіно, його дітей та онуків, усі вони померли від голоду, замкнені у фортеці.)

III.     Значення «Божественної комедії». (Своїм твором Дайте утверджує християн­ську та загальнолюдську мораль, наголошує на тому, що будь-який гріх так чи інакше буде покараний, навчає читачів жити правильним життям, пово­дитися справедливо, бути чесними, сильними та стриманими.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (23 Сентября 2017) | Обновлено | Просмотров: 659 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz