ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Про ТИХ, кого ми приручили

Значне місце в нашому житті посідають тварини — «брати наші менші». І ми мусимо піклуватись про тих, кого ми приручили.

У сучасному суспільстві відносини між людиною та твариною стають дедалі гострішими. Мисливці, які вбивають рідкісного звіра заради хутра чи м’яса, не замислюються над тим, ш;о вони, може, зниш;ують останнього представника цього виду, ш;о більше ніхто не зможе милуватися цією чарівною істотою. Діти, які знущаються з маленьких кошенят, не замислюються над почуттями мате- рі-кішки, яка хоче допомогти своїм дітям, але не може, бо людина — істота вища і могутніша за цю тварину. Не кожен з нас розуміє, що тварина — це не тільки джерело м’яса, молока, хутра, але й щось схоже на нас самих. Звірі теж хочуть жити, поповнювати свої «родини», приносити комусь радість. Ми крив­димо їх, винищуємо цілі сім’ї, а вони не можуть тим самим відповісти нам.

Тварина ніколи не кине свого ближнього в біді, а людина в багатьох випадках рятує тільки свою «шкуру». Отже, хоча людина й набагато розвиненіша за тварину, але наші душі «зіпсовані» атмосферою, яка зараз панує в суспільстві.

Я люблю тварин, не розумію тих людей, які за власним бажанням знуш;а- ються з них, кривдять. Адже тварини такі беззахисні і повністю нам довіря­ють. Але я розумію й те, ш;о без продуктів харчування, отриманих від тварин, людині буде дуже важко жити в сучасному світі.

Може, колись настане час, коли не буде потреби навмисно вбивати звірів. Я гадаю, ш;о тільки тоді людина та тварина зможуть жити у мирі й злагоді.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 672 | Теги: кого, приручили | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz