ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Тема кохання у трагедії Ґете «Фауст»

Кохання в житті та творчості Йоганна Вольфґанґа Ґете (людині властиво любити, кохання неординарної особистості уособлює вічність і безсмертя; у поета кохання відтворюється у творах; поема створювалась упродовж три­валого часу, у який автор любив і страждав, пережив перше кохання та його зречення задля особистої свободи, спалах нового кохання — і втечу від нього, одруження, появу сина; трагедія «Фауст» — це сповідь юнацтва).

П. « Вінцем природи є любов ».

1.     Маргарита (символ молодості й краси; проста і цнотлива, чутлива та ніжна, не наділена інтуїцією самозбереження, здатна на жертовність; образ узагальнюючий і трагічний: причетна до отруєння матері, до вбив­ства брата, до страти своєї дитини; вона божеволіє; і вже в іншому світі вона лине назустріч Фаустові).

2.     Фауст (шукає найвищу мить життєвої любові: натикається на замкнене коло: «Я рвуся від жаги до насолоди, І в насолоді я жаги жадаю». Це кохання земне. Маргарита стала уособленням цієї шдсливої миті, її заги­бель для нього є духовним спустошенням; спромігся на недосяжне містич­не кохання до Гелени, поява сина Бвфоріона стає феєричним видінням, схожим на сон; почуття до Гелени навряд чи можна назвати коханням).

Ш. Головний висновок трагедії (справжнє кохання здатне на прощення).Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 963 | Теги: Фауст, тема, Кохання, Ґете, трагедії | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz